Vak NED,
Auteur HLS12,
Niveau 3,
Cohort 2024,
Periode 8 | PDF
|
Lesweek | Leerdoel | Theorie | Lesstof | Praktijk | Opdracht | Evaluatie | Middelen | Tijd |
1 | | Nederlands | • Introductie blok 4 Nederlands
| | | | | |
2 | • voeren
| Theorie spreken, gesprekken voeren en feedback geven | • TB Spreken 2F Les 1 + 2
| Uitleg opdracht 1 spreekplan | • Opdracht 1 maak een spreekplan • TB SPREKEN 2F Les 1 + 2 maken
| | | |
3 | • presenteren • voeren • voeren • voorbereiden • oefenen
| Uitleg en planning. Opdracht 2: presenteren 2F. Uitleg exameneisen. | • TB Gesprekken voeren 2F Les 1 + 2 + 3 maken • TB Gesprekken voeren 2F Les 1, 2 en 3
| Voorbereiden presentatie | • Oefenen in de klas met korte opdrachten. Uitleg doel, samenhang, publiek enz.
| | | |
4 | • presenteren • oefenen • voeren • voeren • voorbereiden
| Theorie presenteren + non-verbale communicatie | • Theorie feedback geven en ontvangen (oefenen) • TB Gesprekken voeren 2F Les 4 +5+ 6 maken • TB Gesprekken voeren 2F Les 4, 5 en 6
| voorbereiden presentatie | • Opdracht 2: presentatie af
| | | |
5 | • voeren • voeren
| | • TB Gesprekken voeren 2F Les 7 en 8 • TB Gesprekken voeren 2F Les 7 EN 8
| 1e ronde presentaties + geven en ontvangen feedback | | | | |
6 | • voeren
| Uitleg opdracht 3: Gesprekken voeren | | 2e ronde presentaties + geven en ontvangen feedback | • Opdracht 3 Opzet GV m.hulst@rocleiden.nl
| | | |
7 | • voorbereiden
| UITLOOP | | Werken aan opdracht 3: gesprek voorbereiden | | | | |
8 | | | | 3e ronde presentaties + geven en ontvangen feedback | • Opdracht 3: Filmpje GV m.hulst@rocleiden.nl
| | | |
8 | | | | 4e ronde presentaties + geven en ontvangen feedback | | | | |
9 | | HERKANSINGEN | | | | | | |
Vak NED,
Auteur HLS12,
Niveau 4,
Cohort 2024,
Periode 12 | PDF
|
Lesweek | Leerdoel | Theorie | Lesstof | Praktijk | Opdracht | Evaluatie | Middelen | Tijd |
1 | • voeren • argumenteren • inleveren
| Spreken en gesprekken voeren | • Spreken 3F, Theorieles, Een monoloog houden, argumenteren • MBO-breed, niveau 3-4, Les 1 (Openingen van een monoloog) • 3F Doelen en behoeften (BSH6.2)
| | • Opdracht 1: spreekplan • (Inleveren tijdens de 2e les)
| | | 2 |
2 | | | • 3F De hoofdgedachte in een informatieve tekst (BSH2.1) • MBO-breed, niveau 3-4, Les 1 (Letten op non-verbale communicatie)
| | • Opdracht 2: presentatie • (Uitvoering volgens planning, week 3 t/m 8)
| | | 2 |
3 | • voeren • inleveren
| | • MBO-breed, niveau 3-4, Les 2 (Een telefoongesprek voeren (1) • 3F Inleiding, kern en slot (BSH3) • 3F Tekststructuren en signaalwoorden • 3F Hoofd- en bijzaken (BSH5.1)
| | • Opdracht 3: interview • (Inleveren voor les 6)
| | | 2 |
4 | • voeren • anderen
| | • MBO-breed, niveau 3-4, Les 3 (Een verkoopgesprek voeren (1) • MBO-breed, niveau 3-4, Les 4 (Een klacht indienen (1) • 3F Feiten, meningen, standpunten • 3F Drogredenen (BSH5.3) • 3F Samenvatten voor anderen (BSH8.2)
| | | | | 2 |
5 | | | • Uitloop
| | | | | 2 |
6 | • reageren
| | • Theorieles, Soorten gesprekken • MBO-breed, niveau 3-4, Les 5 (Reageren op een klacht (1), samenvatten)
| | | | | 2 |
7 | | | • MBO-breed, niveau 3-4, Les 6 (Kritiek geven/krijgen, ervaringen uitwisselen, afspraken maken) • MBO-breed, niveau 3-4, Les 7 (Uitleg geven) • MBO-breed, niveau 3-4, Les 8 (Een evaluatie maken)
| | | | | 2 |
8 | | | • MBO-breed, niveau 3-4, Les 9 (een reflectiegesprek) • De functie van tekstdelen, slechtnieuwsgesprek • Conclusies trekken • Achterliggende bedoelingen
| | • Opdracht 4: adviesgesprek • (Uitvoering voor week 10)
| | | 2 |
9 | | AFRONDING EN HERKANSINGEN | | | | | | |